BEAUTY AKADEMİ


Beuty Academy olarak lazer epilasyon, bölgesel zayıflama, cilt bakımı, kalıcı makyaj, manikür-pedikür, ipek kirpik, protez tırnak, solaryum gibi birçok hizmeti uzman ekibimizle güvenli ve kaliteli bir şekilde siz değerli müşterilerimize sağlıyoruz. Güzelliğinizi bizimle keşfedin!

Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon

Bölgesel Zayıflama

Bölgesel Zayıflama

Kalıcı Makyaj

Kalıcı Makyaj

Cilt Bakımı

Cilt Bakımı

Medical Bakım

Medical Bakım

Hydrafacial Bakım

Hydrafacial Bakım

BB GLOW Kalıcı Fondöten

BB GLOW Kalıcı Fondöten

Kaş Silme

Kaş Silme

İpek Kirpik

İpek Kirpik

Kaş ve Kirpik Laminasyonu

Kaş ve Kirpik Laminasyonu

Protez Tırnak

Protez Tırnak

Kalıcı Oje

Kalıcı Oje

Manikür Pedikür

Manikür Pedikür

Kaş Dizayn

Kaş Dizayn

Saç Vitamini

Saç Vitamini

Kaş Vitamini

Kaş Vitamini

Saç Laminasyonu

Saç Laminasyonu

Solaryum

Solaryum

Mikroblading

Mikroblading

Kalıcı Makyaj

Kalıcı Makyaj

Nail Art

Nail Art

Magic Crush Zayıflama

Magic ultrason: Yağ hücrelerine gönderdiği frekanslar ile enerjiye dönüş komutu vererek parçalanmasını sağlayan özel bir teknolojidir.VACUM RF; Cildinizi gençleştirir sıkılaştırır ve şekillendirir.Tüm vücut ve yüz bölgesine uygulanır. 3 Farklı başlığı ile kullanım kolaylığı sağlamaktadır.ULTRAHOT; Sıcak ultrasound ve vibrasyon etkisi ile hem selülit hem zayıflamada etkilidir.BIOLOF; Lenfatik akım ve infrated etkisi ile kasları güçlendirirken bölgeselağrılarıda ortadan kaldıran özel bir teknolojidir.

 

EMSlim

Bölgesel zayıflamada en etkili cihazdır. Tüm bölgelerde ( karın, kalça, omuz, bacak, kol) etkilidir. Sadece 30 dakikalık tedavide EMSLIM, kaslarınızın 20.000 kereden fazla çalıştırarak , yoğun bir egzersiz yapıyormuş gibi hissetmenizi sağlar. Buna inaktif egzersiz denir , bu egzersiz kas gelişimi sağlayıp yağ yakımı yapar. EMSLIM uygulaması, hastalar uzanırken yoğun egzersiz yapmasını sağlar.

 

Sonia Cilt Bakım Cihazı

Sonia, cilt temizleme, cilt ürünü yedirme, akne sorunları, cilt dezenfeksiyonu, peeling, siyah nokta temizliği gibi birçok farklı kozmetik işlemi tek bir cihazda yapabilmenize imkan tanır. Cilt bakım cihazları içinde en fazla fonksiyonu olan cilt bakım cihazıdır. Sonia 9 fonksiyona sahiptir. Bu fonksiyonlar; buhar, ozon, led ışıklı büyüteç, ultrasonik, yüksek frekans, frimatör, skin scrubber, galvanik, vakum & spray fonskiyonlarıdır.

 

Ultra Sense Phenomena Lazer

Son teknoloji lazer epilasyon yöntemlerinden biri olan Soprano Buz Lazer, acı ve ağrı hissettirmeyen konforlu bir lazer epilasyon uygulamasıdır. 2x1cm’lik başlığı ile daha geniş alana uygulama yapılabilen Soprano Buz Lazer’de seans süresi de buna bağlı olarak kısalmaktadır. Soprano Buz Lazer özel başlığı ile uygulama anında uygulama alanına buz tutarak acıyı ve ağrıyı ortadan kaldırmaktadır.

 

Hydrafacial Makinesi Aqua Temiz Mikrodermabrazyon Profesyonel Oksijen Yüz Makine

Hydrafacial, cildin kendini yenilenmesini sağlayan yaşlanma karşıtı bir bakım yöntemidir. Özellikle sürekli makyaj yapmak zorunda kalan, gözenek yükü ağır ciltlerin çok seveceği, neticeden oldukça memnun kalacağı bir uygulamadır. 
Hydrafacial tedavisinin klasik cilt bakımı tedavilerinden farkı; uygulama sırasında akne ya da siyah noktalar temizlenirken cilde elle temas edilmemesidir. Bunun yerine vakumlu başlıklar kullanılır ve işlem; vortex teknolojisi ile çalışan hydrafacial cihazının patentli başlıklarıyla Hydrapeel uçları ile yapıldığı için; gözenekler formunu korur, cilt tahriş olmaz, acı hissedilmez.